Yönetim Kurulumuz

Ali Yaşar DEBRELİ (Yönetim Kurulu Başkanı)

Şirketin kurucu ortaklarından olan Ali Yaşar DEBRELİ, 1952 doğumludur. 1974 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdikten sonra 1976 yılında Garanti Bankası Teftiş Kurulunda göreve başlamıştır. Garanti Bankası Genel Müdürlüğünde Müfettiş, Personel Müdür Yardımcısı ve Şube Müdürü olarak çalışmıştır. 1988 yılı başında İDETEKS Giyim Sanayi A.Ş.’yi kurarak konfeksiyon ihracatına başlamıştır.  Halen İDETEKS Giyim Sanayi A.Ş., GENSER Güvenlik Sistemleri A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanıdır.

Hasan DEBRELİ (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı)

1960’da doğan Hasan Debreli 1982 yılında Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olmuştur. 1985-1986 yılları arasında Demirbank Teftiş Kurulunda görev yapmış, 1988 yılında İDETEKS Giyim Sanayi Anonim Şirketinin kurucu ortağı olmuştur. İDETEKS Giyim Sanayi A.Ş. ve GENSER Güvenlik Sistemleri A.Ş.’nin ortağı ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevine devam etmektedir.

Hakkı Ateş ÜN (Yönetim Kurulu Üyesi-Genel Müdür)

1956’da doğan H. Ateş Ün, 1973’te Kuleli Askeri Lisesi, 1976 yılında Kara Harp Okulunu bitirmiştir. 1995 yılında kendi isteği ile Kd. Bnb. olarak emekliye ayrılmıştır. Aynı yıl GENSER Güvenlik Sistemleri Anonim Şirketinin ortak olarak kuruluşunda bulunmuştur. Güvenlik Firmaları Dayanışma Derneği 2. Dönem Başkanlığı yapmıştır. Yeni çıkan 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine dair kanunun hazırlık aşamalarında çalışmalarda bulunmuştur.Halen GENSER Güvenlik Sistemleri A.Ş. nin Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürlük görevlerini yürütmektedir.